Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czym są ciasteczka?
Menu

Dyżur w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)

Szanowni Państwo !
Uprzejmie informujemy, że w miesiącu wrzesień PSZOK będzie czynny także w sobotę  tj. dnia  26 września w godzinach od 8.00 do 13.00. Osoby zainteresowane oddaniem odpadów proszone są o wcześniejsze telefoniczne umówienie się na konkretną godzinę. Osoby nieumówione nie zostaną przyjęte.  O dyżurach w sobotę w kolejnych miesiącach…

Czytaj więcej: Dyżur w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)

Zabawa Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa 2020 - warsztaty w Mogilanach

Przed nami ostatnie spotkanie w ramach tegorocznej edycji Zabawy Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa. Wyjątkowo spotkamy się w Mogilanach, by zaznajomić się z muzyką ludową i nie tylko. Na warsztaty "Muzyka ziemi krakowskiej lekiem na całe zło" zapraszamy wraz ze stowarzyszeniem Dla Naszej Gminy Mogilany.

26 i 27 wrześniawraz ze stowarzyszeniem…

Czytaj więcej: Zabawa Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa 2020 - warsztaty w Mogilanach

Ogólnoświatowa Akcja wsparcia dla Białorusi

W dniach 12-13 września b.r. w geście solidarności z naszymi sąsiadami z Białorusi, którzy z odwagą i determinacja upominają się o demokrację i wolność, przeprowadzona zostanie ogólnoświatowa Akcja wsparcia dla Białorusi.

Nasza Gmina również w sposób symboliczny pragnie przyłączyć się do akcji ,  poprzez zamieszczenie informacji o wspomnianym wydarzeniu.
 
 
 

Czytaj więcej: Ogólnoświatowa Akcja wsparcia dla Białorusi

Turystyczne Skarby Małopolski - głosowanie trwa

Trwa kolejna edycja konkursu "Turystyczne Skarby Małopolski". Odkryj Małopolskę na nowo i zdecyduj, co w regionie podoba Ci się najbardziej!

Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego i Małopolską Organizację Turystyczną. Jego ideą jest nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych turyście miejsc i ofert turystycznych.

Z terenu Gminy Mogilany zgłoszone…

Czytaj więcej: Turystyczne Skarby Małopolski - głosowanie trwa

Informacja dot. funkcjonowania PSZOK

Szanowni Państwo Mieszkańcy Gminy Mogilany
Wójt Gminy Mogilany uprzejmie informuje, że z uwagi na obowiązujący w kraju od dnia 20 marca b.r. do odwołania stan  epidemii - obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Gaju działa  w ograniczonym trybie tj. po uprzednim telefonicznym (12 444 52 02) uzgodnieniu możliwości (terminu i godziny) oddania odpadów.
 
 
 
 

Czytaj więcej: Informacja dot. funkcjonowania PSZOK

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 8.00 - 16.00
- wtorek - piątek: 7.00 - 15.00


Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: