Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czym są ciasteczka?
Menu

BIAŁA LISTA PODATNIKÓW VAT

W związku ze zmianami w ustawie o VAT od 1 września na stronie Ministerstwa Finansów publikowana jest tzw. BIAŁA LISTA PODATNIKÓW VAT. Lista zawiera m.in. numery rachunków bankowych przedsiębiorców, na które kontrahenci powinni dokonywać płatności w ramach rozliczeń za produkty i usługi. Aktualizacji numeru rachunku przedsiębiorcy mogą dokonać za pośrednictwem…

Czytaj więcej: BIAŁA LISTA PODATNIKÓW VAT

SAMOOBSŁUGOWA STACJA NAPRAWY ROWERÓW W GAJU – OTWARCIE

LKS Gajowianka Gaj i lokalna grupa rowerowa serdecznie zapraszają na otwarcie samoobsługowej stacji naprawy rowerów przygotowanej dla mieszkańców i odwiedzających. Spotkanie przy LKS Gajowianka w najbliższy czwartek, 19 września g. 17:30. W programie pokaz serwisowania roweru, możliwość wypróbowania akcesoriów stacji, a dla wszystkich dzieci kolorowe niespodzianki rowerowe. Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Mogilany.
 

Czytaj więcej: SAMOOBSŁUGOWA STACJA NAPRAWY ROWERÓW W GAJU – OTWARCIE

Zapisz się na ostatni kurs!

Informujemy o możliwości zapisania się na ostatni już kurs w tematyce tworzenia stron internetowych realizowany w ramach programu pn. Mogilany w sieci - rozwijany kompetencje cyfrowe mieszkańców gminy.
 
 
Bezpłatny kurs komputerowy: Tworzę własną stronę internetową
 
Termin kursu: 21, 23, 28, 30 października br. godziny 16.30 – 19.30 
 
Miejsce: Urząd…

Czytaj więcej: Zapisz się na ostatni kurs!

INFORMACJA Komisarza Wyborczego w Krakowie II z dnia 13 września 2019 r.

 

Na podstawie art. 182 § 7 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684 i 1504), w celu powołania w gminie Mogilany obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października…

Czytaj więcej: INFORMACJA Komisarza Wyborczego w Krakowie II z dnia 13 września 2019 r.

KOLEJNA UMOWA NA DOFINANSOWANIE WYMIANY PIECÓW W NASZEJ GMINIE! Rusza program pn.: ,,Wymiana kotłów i pieców w indywidualnych gospodarstwach domowych na terenie Gminy Mogilany – DRUGA EDYCJA”

KOLEJNA UMOWA NA DOFINANSOWANIE WYMIANY PIECÓW W NASZEJ GMINIE! Rusza program pn.: ,,Wymiana kotłów i pieców w indywidualnych gospodarstwach domowych na terenie Gminy Mogilany – DRUGA EDYCJA”
Szanowni  Państwo,


w dniu 12.09.2019 r. Wójt Gminy Mogilany Piotr Piotrowski wraz ze Skarbnikiem Gminy Anną Iwanowską podpisali umowę na dofinansowanie programu pn. ,,Wymiana kotłów i pieców w indywidualnych gospodarstwach domowych na terenie Gminy Mogilany – druga edycja” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata…

Czytaj więcej: KOLEJNA UMOWA NA DOFINANSOWANIE WYMIANY PIECÓW W NASZEJ GMINIE! Rusza program pn.: ,,Wymiana kotłów i pieców w indywidualnych gospodarstwach domowych na terenie Gminy Mogilany – DRUGA EDYCJA”

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 8.00 - 16.00
- wtorek - piątek: 7.00 - 15.00


Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: