Menu

NOWY PORTAL EDUKACYJNY DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I NAUCZYCIELI

Pod adresem smog.edu.pl można znaleźć edukacyjny portal dla dzieci i młodzieży przygotowany przez Krakowski Alarm Smogowy. Portal powstał w odpowiedzi na oczekiwania rodziców oraz nauczycieli, którzy szukali materiałów mogących wesprzeć edukację na temat skutków oraz źródeł zanieczyszczenia powietrza.

Portal niesie za sobą wiele korzyści! Znajdują się tam m.in. gotowe scenariusze lekcji, karty pracy, gry edukacyjne, audiobooki i filmy edukacyjne. Zadbano też o to, by młodzież mogła w sposób atrakcyjny i interesujący przyswoić informacje oraz pokazać w jaki sposób troszczyć się o środowisko, a szczególnie o powietrze, którym wszyscy oddychamy.

Jest to kolejny ciekawy „smogowy” projekt skierowany zarówno do starszych jak i do najmłodszych. Niewiele wcześniej światło dzienne ujrzała książka „Skok na smog”, którą we współpracy z Polskim Alarmem Smogowym przygotowało wydawnictwo Znak Emotikon.
 
Portal zrealizowano w ramach realizacji działania „E.2. Lokalne działania informacyjno-edukacyjne w zakresie ochrony powietrza” projektu zintegrowanego LIFE  „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze.” LIFE14 IPE PL 021/LIFE IP MALOPOLSKA
 
 
 

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 7.00 - 16.30
- wtorek, środa , czwartek: 7.00 - 15.00
- piątek: 7.00 - 13.30

Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: