Menu

Ankieta w ramach Programu Ochrony Powietrza

Drodzy Mieszkańcy,
wraz z pojawiającymi się problemami dot. jakości powietrza na naszym terenie oraz obowiązku przygotowania i bieżącej aktualizacji bazy inwentaryzacji źródeł ciepła na terenie gminy, zwracamy się z prośbą o odsyłanie wypełnionych ankiet dotyczących ochrony powietrza.
Baza inwentaryzacji służy do gromadzenia informacji w zakresie termomodernizacji budynków mieszkalnych, oceni jaki procent mieszkańców korzysta z niskosprawnych urządzeń grzewczych na paliwa stałe. 
Informacje zawarte w ankiecie pomogą nam także ustalić jaki procent  mieszkańców jest zainteresowanych dofinansowaniem na wymianę pieców.
Pragniemy poinformować, że przeprowadzenie inwentaryzacji sposobu ogrzewania w Państwa budynkach oraz sprawdzenie jaki procent z tych budynków jest ocieplony to nasz obowiązek, który wynika z Programu Ochrony Powietrza dla województwa małopolskiego.
Ankieta dostępna jest na stronie: www.mogilany.pl/ochronapowietrza, na dzienniku podawczym  w budynku Urzędu Gminy Mogilany oraz w pokoju 8A (nowa część budynku).
 
 

 

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 8.00 - 16.00
- wtorek - piątek: 7.00 - 15.00


Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: