Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czym są ciasteczka?
Menu

Kino Plenerowe: Jutro będziemy szczęśliwi

DJI 0147

W najbliższą sobotę, 24 sierpnia 2019 r. w mogilańskim Parku wokół Dworku Konopków wyświetlony zostanie wyjątkowy komediodramat francusko-brytyjski z 2016 roku pt. „Jutro będziemy szczęśliwi”. W ramach realizacji zadania publicznego, w ramach konkursu ogłoszonego przez Gminę Mogilany, Stowarzyszenie „Dla Naszej Gminy Mogilany” zaprasza już od godz. 18.00 na ekowieczorek filmowy z nagrodami i cateringiem: Fusion of taste by Mirek Król / Zajazd u Króla, a następnie na seans!

Podczas eventu, od godz. 18.00 do Państwa dyspozycji będzie pracownik Urzędu Gminy Mogilany, który przedstawi możliwość dofinansowania do wymiany źródła ciepła w budynku.

Zadanie publiczne „Kino plenerowe w Mogilanach” to w tym roku dwa seanse: 10 i 24 sierpnia 2019 r. Filmy zostały ostatecznie wybrane przez mieszkańców (przez maila i Facebooka). 10 sierpnia ok. godz. 21.00 została wyświetlona komedia „Poranek kojota”, a 24 sierpnia – komediodramat „Jutro będziemy szczęśliwi”.

Przyjdź z własnym kocykiem czy leżakiem, lub usiądź na naszych
i spędźmy razem miły, sierpniowy wieczór!
Stowarzyszenie „Dla Naszej Gminy Mogilany”

 

W przypadku wystąpienia negatywnych warunków atmosferycznych lokalizacja zapasowa to sala w OSP Mogilany. Zadanie współfinansowane przez Gminę Mogilany.
Organizator informuje, że wydarzenie może być filmowane oraz, że będą wykonywane zdjęcia – jeżeli ktoś nie wyraża zgody, proszony jest o zgłoszenie tego organizatorowi.

Baner 2x1m 150 dpi 2 2

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 8.00 - 16.00
- wtorek - piątek: 7.00 - 15.00


Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: