W środowy wieczór w Operze Krakowskiej laureaci plebiscytu „Fundusze Europejskie są w Małopolsce” otrzymali wyróżnienia za najlepsze unijne projekty. W gronie wyróżnionych znalazła się również nasza gmina dzięki oddanym głosom na inwestycję pn. Budowa kanalizacji sanitarnej Mogilany – wschód. Dziękujemy za zaangażowanie i każdy oddany głos!
„Fundusze Europejskie są w Małopolsce” to plebiscyt na najlepszy projekt realizowany z Funduszy Europejskich w Małopolsce. Jego ideą jest odkrycie i zaprezentowanie projektów, które w najlepszy sposób wykorzystały środki z Unii Europejskiej. Dodatkowo jest to okazja do zaprezentowania realizacji na mapie Małopolski.
Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w Operze Krakowskiej, a nagrody wręczał Łukasz Smółka - Wicemarszałek Województwa Małopolskiego: „Nagradzamy dziś Państwa zaangażowanie i wysiłek włożony w pozyskanie Funduszy Europejskich i efektywną realizację zaplanowanych projektów. Inicjatywy te sprawiły, że Małopolska jest obecnie województwem, w którym dobrze się żyje, pracuje i odpoczywa. Jest regionem stawiającym na innowacje”.
Nagrodę z rąk Wicemarszałka odebrał Wójt Piotr Piotrowski.
Więcej informacji tutaj: https://www.fundusze.malopolska.pl/wiadomosci/prog...