Szanowni Mieszkańcy,

Informujemy, że w dniu 11 listopada 2023r.( sobota) odbędzie sięX Bieg Niepodległości Skawina- Mogilany. W związku z biegiem w godz. od ok. 10.50 do ok. 13.15 zamknięte dla ruchu zostaną ulice, którymi prowadzona jest trasa biegu: Skawina ul. Witosa 4( obok SP nr 6)- Skawina ul. Bukowska- Skawina ul. Batalionów Chłopskich – Skawina ul. Wyspiańskiego- Chorowice ul. Doboszyńskiego- Mogilany ul. Skawińska- Mogilany ul. Parkowa.

W związku z zamknięciem dróg na czas biegu kurs linii 245 z Borku Fałęckiego o godz. 11.40 zostanie skierowany na trasę czasowo zmienioną: Borek Falęcki -…- przystanek Gaj Zadziele- Mogilany ul. Krakowska- przystanek Mogilany Rynek- Mogilany ul. Zakopiańska- Mogilany ul. Świątnicka- przystanek Mogilany Cicha. Na przystanku Mogilany Cicha autobus będzie oczekiwać na rozkładową godzinę odjazdu w kierunku Borku Falęckiego. Kurs z Buków Pętla o godzinie 12.16 zostanie wykonany na trasie skróconej Mogilany Cicha- Borek Fałęcki.

Dodatkowo mogą wystąpić chwilowe wstrzymania w ruchu dla kursu linii 245 z Borku Fałęckiego o godz. 13.05 w rejonie przystanku Mogilany Cmentarz.