Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie w walce o życie naszej ukochanej córeczki Poli. Pola ma siedem lat i jest pełną życia, wesołą dziewczynką, która uwielbia jeździć konno, na rolkach, kocha zwierzęta i marzy o tym, by w przyszłości zostać cukiernikiem. Niestety, w połowie czerwca Pola została zdiagnozowana z nowotworowym guzem mózgu w bardzo ciężkiej lokalizacji, który w Polsce nie jest całkowicie operowalny.

Ostatni dzień szkoły przyniósł nam odrobinę ulgi, gdyż Pola przeszła operację odbarczenia, która uratowała jej życie i pozwoliła nam zyskać kilka tygodni na podjęcie dalszych kroków w leczeniu. Nasza nadzieja tkwi teraz w specjalistycznym ośrodku w Tubingen w Niemczech, gdzie możliwe jest przeprowadzenie operacji i dalsze leczenie Poli.

Każdy dzień jest dla nas na wagę złota . Leczenie za granicą wiąże się z ogromnymi kosztami, które przekraczają nasze możliwości finansowe. Dlatego z całego serca prosimy o pomoc. Każda, nawet najmniejsza wpłata, przybliża nas do celu i daje naszej Poli szansę na dalsze życie i spełnienie marzeń .

Prosimy, dołączcie do naszej zbiórki i pomóżcie nam uratować naszą córeczkę. Wasza pomoc jest dla nas bezcenna.

Dziękujemy z całego serca,

Rodzice i Brat Poli
https://www.kawalek-nieba.pl/pola-pietras/

Pomóc Poli można dokonując wpłaty na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba
Santander Bank
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: 4102 pomoc dla Poli Pietras

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Pola:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawalek Nieba
PL31109028350000000121731374
swift code: WBKPPLPP
Santander Bank
Title: 4102 Help for Pola Pietras