Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czym są ciasteczka?
Menu

Gmina Mogilany w finałowej dziesiątce

Gmina Mogilany w finałowej dziesiątce

 Nasza gmina zajmuje 9 miejsce wśród gmin z najwyższym poziomem szczepień przeciwko COVID-19.

Ranking małopolskich gmin, w których odnotowano najwyższy odsetek w pełni zaszczepionych mieszkańców wg stanu na 15 września 2021 roku, wygląda następująco:

  1. Kraków (m) – 63,2%,
  2. Zielonki (w), p. krakowski – 59,4%,
  3. Michałowice (w), p. krakowski – 58,8%,
  4. Wielka Wieś (w),p.…

Czytaj więcej: Gmina Mogilany w finałowej dziesiątce

Oddaj krew i zaszczep się przeciwko COVID-19

Oddaj krew i zaszczep się przeciwko COVID-19
Stowarzyszenie „Dla Naszej Gminy Mogilany” i Wójt Gminy Mogilany uprzejmie informują, że w niedzielę, 19 września 2021 r. od 10.00 – 14.00  odbędzie się akcja krwiodawstwa połączona z piknikiem prozdrowotnym dla dzieci i dorosłych. W tym dniu będzie także możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19 jednodawkową szczepionką  Johnson&Johnson.Nie…

Czytaj więcej: Oddaj krew i zaszczep się przeciwko COVID-19

Organizacje zapraszają #AKTYWNIE

W środę, 15 września 2021 r. w Sali Narad odbyło się spotkanie sieciujące #AKTYWNIE_prezentujemy, które było wstępem do sobotniego I Święta Organizacji Pozarządowych Gminy Mogilany. W spotkaniu wzięli udział reprezentanci czternastu organizacji i inicjatyw, działających na naszym terenie. Dziękujemy za aktywność!

W ramach projektu Stowarzyszenia „Dla Naszej Gminy Mogilany” i…

Czytaj więcej: Organizacje zapraszają #AKTYWNIE

Sprawdź swoją wiedzę i wygraj jedną z 100 hulajnóg ufundowanych przez KRUS

Sprawdź swoją wiedzę i wygraj jedną z 100 hulajnóg ufundowanych przez KRUS

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników urodzone w latach 2007-2015 do udziału w kursie e-learningowym pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesnej formie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. Wśród tych, którzy go ukończą i…

Czytaj więcej: Sprawdź swoją wiedzę i wygraj jedną z 100 hulajnóg ufundowanych przez KRUS

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mogilanach poszukuje Asystenta Rodziny

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mogilanach informuje, że poszukuje osoby do wykonywania zadań ASYSTENTA RODZINY – umowa o pracę na zastępstwo. Sczegóły w ogłoszeniu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czytaj więcej: Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mogilanach poszukuje Asystenta Rodziny

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 8.00 - 16.00
- wtorek - piątek: 7.00 - 15.00


Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: