Jesteś już po wyjeździe, albo czekasz na urlop? Masz wolny wieczór? Zapraszamy na Kino na sportowo! We dwie sierpniowe soboty – 12 i 19 sierpnia czekamy na boisku LKS Mogilany (ul. Sportowa 31). Wieczór Filmowy rozpoczyna się już po godz. 18.00, a w nim animacje, gry sportowe, zajęcia z nagrodami, a także coś na ruszt, po godz. 21.00 Seans Filmowy.

Rok temu seans na boisku Ludowy Klub Sportowy Mogilany organizowaliśmy na początku września, w tym roku zapraszamy w wakacje. Dzięki współpracy z Sołectwem Mogilany możliwe jest bezpłatne skorzystanie z ekranu i projektora.

Co w repertuarze? Decyzja jest wspólna!

Za nami pierwsze głosowanie, w którym wygrał „Green book" i to jego zobaczymy 12 sierpnia. Komediodramat z 2018 r. produkcji amerykańskiej opowiada o losach Tonyego, drobnego cwaniaczka z Bronxu i ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli.

Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu na Facebooku, by być na bieżąco: https://www.facebook.com/events/2613151865499225/.

Serdecznie zapraszamy!

Organizator: Grzegorz Nędza, Fundacja działamy
Partnerzy: Mateusz Paszta, Sołtys Mogilan i Marcin Kępa, Ludowy Klub Sportowy Mogilany

Źródło: Fundacja działamy