Już 1 lipca Stowarzyszenie Kreatywni dla Biznesu rusza z projektem pt. „Młodzi, Kreatywni i Zainspirowani” realizowanego w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+. W wymianie będzie uczestniczyć młodzież z Chorwacji, Bułgarii oraz Polski.

Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w ciekawych warsztatach praktycznych, które pozwolą zdobyć kompleksową wiedzę na tematy, które stanowią ważne elementy w budowaniu własnej ścieżki kariery. Pomożemy im odnaleźć własną drogę do sukcesu, poszerzyć horyzonty oraz zwiększyć potencjał poprzez łączenie edukacji z aktywnym spędzaniem wolnego czasu w środowisku międzynarodowym.

Głównym celem projektu jest aktywizacja młodych osób na rynku pracy w wieku 18-25 lat poprzez organizację warsztatów praktycznych w dziedzinie: social mediów, zarządzania czasem, prezentacji i budowania własnego wizerunku przy zastosowaniu metod: mind-mappingu, case study, dyskusji, burzy mózgów oraz prezentacji. Uczestnicy między innymi stworzą swój własny poradnik indywidualnej organizacji pracy, poznają narzędzia i metody pozwalające im na kreowanie wizerunku w mediach.
Wymiana będzie doskonałą okazją dla uczestników do poszerzenia horyzontów, zdobycia nowych doświadczeń oraz wymiany poglądów.

Zachęcamy do odwiedzania strony Stowarzyszenia oraz social mediów, gdzie na bieżąco informujemy o naszych#KREAtywnych projektach.

Strona: https://kreatywnidlabiznesu.pl/

FB: https://www.facebook.com/StowarzyszenieKREA/

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kreatywnidlabiznesu/